Sipariş nasıl verilir?
 
 Teslimat süreci nasıl?
 
Almak istediğiniz ürünleri belirleyip sepete ekle butonuna tıklayarak sepetinizi oluşturup , onaylayabilirsiniz. Dilerseniz üye olarak dilerseniz üye olmadan devam et 'e tıklayarak Adres bilgilerinizi girip Online ödeme ile kredi/banka kartınızla ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
 
Alışveriş tamamlama aşamasında kargo firmanızı belirleyebilirsiniz. 
Ptt Kargo seçeneği 1-3 gün içerisinde kargoya teslim edilir. Yurtiçi kargo seçeneği çarşambadan çarşambaya kargo firmasına teslim edilir.
Resmi tatil günleri ve hafta sonları kargo teslimatı yapılamaz. Cuma günü verilen siparişler ilk pazartesi kargo firmasına teslim edilir.

 

 

  İade Yapabilir miyim?
 
 İade edeceğim ürünleri hangi adrese göndermem gerekiyor?

 

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir.

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

İadesi yapılacak ürünler Madamın Kahvesi Sanal Mağaza'nın çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

İade yapmak için Madamın Kahvesi Sanal Mağaza’nın çalıştığı kargo firmalarıyla gönderimde bir ücret ödemenize gerek yoktur. İade formunu doldurup aşağıdaki adrese «**************» müşteri iade koduyla gönderebilirsiniz. Bu kodda sorun çıkması durumunda aynı adrese karşı ödemeli şekilde gönderebilirsiniz.

 

Pelmak Gıda Ltd.

Cumhuriyet Mah. No.49 Madamın Kahvesi Bozcaada/Çanakkale

 

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yeralmaktadır.

 

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir. Siparişinizle herhangi bir durumda whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilir ya da iletişim formundan yazabilirsiniz.

 

 

İade yapmak için Madamın Kahvesi Sanal Mağaza’nın çalıştığı kargo firmalarıyla gönderimde bir ücret ödemenize gerek yoktur. İade formunu doldurup aşağıdaki adrese «**************» müşteri iade koduyla gönderebilirsiniz. Bu kodda sorun çıkması durumunda aynı adrese karşı ödemeli şekilde gönderebilirsiniz.

 

Pelmak Gıda Ltd.

Cumhuriyet Mah. No.49 Madamın Kahvesi Bozcaada/Çanakkale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilir miyim?
 
  Kapıda Ödeme var mı?

 Evet,Türkiye’nin her yerine sipariş verebilirsiniz. Avrupa’ya sipariş  önümüzdeki yıl aktif  olucaktır.

 
Evet, kapıda ödeme seçeneği için Yurtiçi kargo seçeneği ardından kapıda ödeme seçeneğini seçmelisiniz.

 

 

 

 Sipariş takibimi nasıl yapabilirim?
 
 Kurabiye siparişinde kargo sürecinde tazeliğini korur mu?
Siparişiniz kargolandıktan sonra sms ve mail ile kargo takip bilgileri iletilir. Size verilen kargo takip numarasını Ptt kargo seçeneği ise buradan;  Ptt Kargo Tıkla  Yurtiçi Kargo seçeneği ise buradan Yurtiçi Kargo Tıkla aratarak kontrol edebilirsiniz
 
Evet,kurabiyelerimiz korumalı kutuda muhafaza edilerek gönderilir. Tazeliğini koruyarak size ulaşır ve beğeninize sunulur.

 

 

 

 
 Ürün adedine göre kargo fiyatı değişiyor mu?
 
 Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?
Ürün adedinize göre kargo ücreti değişmemektedir.Aynı sepette topladığınız ürünler için kargo ücreti sabittir.150 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. (Kampanya dönemlerinde ücretsiz kargo fırsatları sunulmaktadır.)
 
Siparişinizi verdikten sonra sipariş değişikliği yapamazsınız.